Funkcinis oranizmo sistemų vertinimas
Personalizuotos ataskaitos OptimalDX platformos pagalba

»
3 priežastys atlikti funkcinį organizmo vertinimą
 • -1-
  Ligų prevencija
  Nustatysime disfunkcijas iki tol, kol jos tapo ligomis
 • -2-
  Funkcionalus požiūris
  Suprasite kodėl tyrimai "normalūs", o būsena nenormali
 • -3-
  Optimali sveikata
  Atstatysite optimalią sveikatą individualiai parinktos korekcijos pagalba
Kiekvienas žmogus turi savo unikalią biochemiją, genetiką ir sveikatos būklę. Kraujas turi daug ką pasakyti apie mūsų sveikatos būklę ir kraujo tyrimai naudojami tradicinėje medicinoje medicinos ligų diagnostikos procese. Tačiau daug žmonių jaučiasi „blogai“, net kai kraujo tyrimai yra „normalus“, tai yra todėl, kad "norma" nėra "optimumas". Žmonių skirstymas į „sergančius“ ir „sveikus“ pagal laboratorinius parametrus yra labai sąlyginis. Nebūna taip, kad esi sveikas, o paskui perkopus tam tikrą skaičių jau ligonis. Daugelis ligų pasireiškia laipsniškai. Funkcinė kraujo biochemijos analizė (Functional Blood Chemistry Analysis, arba FBCA) yra galinga priemonė, skirta gydytojams natūropatams, funkcinės medicinos specialistams, funkcinės mitybos specialistams ir kitiems sveikatos priežiūros ekosistemos nariams, siekiant nustatyti disfunkcijas ir koreguoti jas tam, kad nepasireikštų liga. Funkcinės laboratorinės diagnostikos tikslas – ankstyvoje stadijoje pamatyti ryšius ir nukrypimus, kad disfunkcija neperaugtų į patologiją.
Funkcinės sveikatos ataskaita
Išsami funkcinių organizmo sistemų ir maistinių medžiagų įvertinimas, rezultatų aprašymai ir paaiškinimai, įskaitant visus biomerkerius, į kuriuos atsižvelgta atliekant algoritminę analizę, ir aiškinimo pagrindimą bei klinikinių disfunkcijų sąrašas bei tikimybę.
Kraujo biomarkerių vertinimas
Išsamus visų atskirų biomarkerių rezultatų suskirstymas, rodantis, ar konkretus rodiklis yra už optimalaus ar patologinio diapazono ribų bei pateikiama papildomą informaciją apie tai, kodėl jie gali būti aukšti arba žemi.
Personalizuotas korekcijos planas
Korekcijos planas sudarytas atsižvelgiant į svarbiausias sveikatos problemas, kurioms reikia daugiausiai dėmesio. Į planą įeiną vitaminų, mineralų bei papildų schemą bei rekomendacijos gydytojų konsultacijoms arba papildomiems tyrimams.
Kaip viskas veikia?
Funkcinio organizmo vertinimo kaina 115 EUR
1
Klausimynas
Po amokėjimo pildomas funkcinis klausimynas, kur surenkama bazinė informacija apie sveikatą. Galima prisegti 3 mėn. senumo tyrimus.
2
Tyrimai
Anketoje pateiktos informacijos pagrindu sudaromas tyrimų sąrašas. Suteikiama nuolaidą Synlab bei Medicina Practica laboratorijose.
3
Konsultacija
Nuotolinės konsultacijos metu (1 val.) aptariami funkcinės ataskaitos rezultatai, kokių mitybos bei gyvenimo būdo pokyčių reikia tam, kad disfunkcija neperaugtu į patologiją.
4
Korekcija
Po konsultacijos, sudaromas personalizuotas korekcijos planas raštu per 5 d.d.
Mano parneriai
 • SYNLAB
  Baziniam tyrimų bei lytirnių hormonų tyrimų paketams taikoma 30 proc. nuolaidą, visiems kitiems tyrimams- 20 proc. nuolaida. Perziūrėti tyrimų sąrašą.
 • Medicina practica
  Visiems tyrimams, kurie atliekami vietoje taikoma 20 proc. nuolaidą.
Made on
Tilda